8AVIO REVO predstavlja cestno kolo s karbonskim okvirjem, ki je primeren za slehernega športnika , med tem pa brez kompromisov vzdržuje tradicionalno oblikovanje Bottecchia cestnih koles. Bolj udobna “endurance” geometrija, kolesarja postavi v malenkost bolj pokončen položaj in zagotovi uživanje na kolesu ure in ure. Okvir je narejen z dvojnim DMMT kalupom, s pomočjo katerega se zmanjša teža in poveča vzdržljivost. Okvir je narejen za disk ali obročne zavore, pri Bottechiji so na ta način uspeli znižati ceno kolesa in uporabnikom ponudili enostavno možnost nadgradnje v prihodnosti.
Kolo je idealno za daljše vožnje, je udobno in stabilno.
8Avio Revo je popolno kolo za stranstne kolesarje, ki na kolesu radi preživijo veliko časa, kot tudi za začetnike, saj ne-agresivna geometrija ne zahteva veliko časa, da se navadimo na novo pozicijo na kolesu.
VELIKOSTI: 43, 48, 51, 54, 58 OKVIR: Monocoque carbon, 1120 g VILICE: Monocoque carbon, za tapered ležaj, Disk 450 g MENJ. ZADNJI: Shimano Ultegra MENJ. PREDNJI: Shimano Ultegra PRESTAVNO ZAVORNE ROČKE: Shimano Ultegra 2X11 GONILKA: Shimano Ultegra 50/34z - 52/36z Z. ZOBNIK: Shimano 105 11/32z - 11/30z - 11/28z ZAVORE: Shimano 8070 DISK 140/160mm OBROČNIKI: Fulcrum Racing 800 DISK
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.